Moskitiery


Moskitiera składa się z siatki z włókna szklanego pokrytego PCV, dająca prawie całkowitą przejrzystość oraz aluminiowego profilu zapewniającego trwałość i stabilność siatki. Siatki montowane w drzwiach i oknach są najlepszym sposobem ochrony pomieszczeń przed insektami. Różnorodność technik montażu umożliwia ich dopasowanie do każdego typu okien i drzwi. Profile dostępne są w różnych kolorach. ( skontaktuj się z nami , aby uzyskać więcej informacji).

Rodzaje Moskitier


Moskitiery ramkowe - przeznaczone do okien standardowych. Ramka wykonana jest z aluminium w dowolnym kolorze. Łatwy montaż i demontaż pozwala na schowanie siatki np. na okres zimowy. Moskitiery ramkowe są produktem nieruchomym, montowanym bezinwazyjnie na zewnątrz do listwy przyszybowej okna. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości.

Moskitiery ramkowe przesuwne - system moskitier przesuwnych znalazł szczególne zastosowanie w dużych przeszklonych pomieszczeniach z balkonem, tarasem i w ogrodach zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części systemu zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Rama i skrzydło moskitiery montowane są za pomocą narożników wewnętrznych. Szeroki wybór szyn jezdnych umożliwia montaż drzwi w różnych wariantach z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi.


Moskitiery rolowane - przypominają rolety wewnętrzne z kasetą, jednak zamiast tkaniny w kasecie znajduje się siatka. Jest w niej również mechanizm sprężynowy do zwijania siatki. Siatka moskitiery porusza się w aluminiowych prowadnicach, które dzięki zastosowaniu odpowiednich szczotek zapewniają szczelność systemu. Po rozsunięciu siatka jest mocowana do uchwytów w dole prowadnic. Całość montuje się na zewnątrz na stałe do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ościeżnicy okna. W przypadku montażu do okien dachowych siatkę rolowaną mocuje się wewnątrz pomieszczenia do wnęki okien.

Kontakt

Awangarda
Zakład Prodykcyjny Krzysztof Radko
Wrząca 15
76-251 Kobylnica
Koło Słupska
tel: +48 502 667 328