Żaluzje Drewniane

Żaluzje drewniane to designerski produkt zapewniającywnętrzu wyjątkowy styl i ciepło. Dostępne lamele(listki) o szerokości 25mm i 50mm


Żaluzje Drewniane 25mm

Żaluzja drewniana 25mm składa się z rynny stalowej z lamelami drewnianymi lub bambusowymi o szerokości 25mm Pakiet złożonej żaluzji po podniesieniu zajmuje ok. 18% jej wysokości, 15% w przypadku żaluzji bambusowych. Do szerokości 35cm sterowanie i sznurek znajdują się po przeciwnych stronach, powyżej 35cm są po tej samej stronie. Waga 1m² żaluzji wynosi ok. 2kg. Żaluzje 25mm mogą być też montowane do ściany, sufitu a także bezpośrednio do skrzydła okiennego. Tutaj występują dwa sposoby montażu : inwazyjny lub bezinwazyjny za pomocą specjalnego systemu mocowania. Na życzenie klienta montowana jest stalowa linka prowadząca, dzięki której żaluzja przy uchylonym oknie nie odchyla się od okna.

Żaluzje Drewniane 50mm

Wersja o szerokości lameli 50mm przeznaczona jest do montażu wyłącznie do ściany lub sufitu. Należy zwrócić uwagę na dostępną ilość miejsca w nadprożu. Pakiet złożonej żaluzji po podniesieniu zajmuje ok. 10% jej wysokości, 8% w przypadku żaluzji bambusowych ( +9 cm rynna dolna i górna).Do szerokości 70cm sterowanie i sznurek znajdują się po przeciwnych stronach, powyżej 70cm są po tej samej stronie.Minimalna szerokość żaluzji to 50cm. Waga 1m² żaluzji wynosi ok. 2kg. Standardowo żaluzja drewniana 50mm posiada maskownicę i belkę dolną drewnianą kolorystycznie zbliżoną do koloru lameli. Sznurek sterujący i drabinki dostępne w kolorach zbliżonych do kolorów lameli.Żaluzja drewniana 50mm może być sterowana ręcznie lub elektrycznie za pomocą włącznika lub pilota.

Kontakt

Awangarda
Zakład Prodykcyjny Krzysztof Radko
Wrząca 15
76-251 Kobylnica
Koło Słupska
tel: +48 502 667 328